| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate totala | 220 L |
| Capacitate frigider | 180 L |
| Capacitate congelator | 40 L |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Clasa de eficiență energetică | A+ |
| Consum energetic | 290 KWh/An |
| Mânere | ascunse |
| Înălţime | 155 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Culoare | inox |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Electroplus |





























