| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 308 L |
| Capacitate frigider | 197 L |
| Capacitate congelator | 111 L |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Capacitate de congelare | 5 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 24 ore |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Mânere | ascunse |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | N-T |
| Înălţime | 176.3 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 64.5 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 61 kg |
| Țara producătoare | Polonia |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 70 kg |
| Producător | Indesit |
| Cod EAN | 8050147627914 |




























