| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 462 L |
| Capacitate frigider | 329 L |
| Capacitate congelator | 133 L |
| Zona de prospeţime | da |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Compresor inverter | da |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 282 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 10 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 7 ore |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Mânere | ascunse |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Clasa climatica | SN-T |
| Înălţime | 185 cm |
| Lăţime | 70 cm |
| Adâncime | 70 cm |
| Culoare | inox |
| Greutate | 79 kg |
| Garanție | 36 luni |
| Greutatea brută | 90 kg |
| Producător | LG |
| Cod EAN | 8806091024749 |





























