| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 387 L |
| Capacitate frigider | 277 L |
| Capacitate congelator | 110 L |
| Zona de prospeţime | da |
| Dozator apa | nu |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Raft pentru vin | da |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Compresor inverter | da |
| Clasa de eficiență energetică | D |
| Consum energetic | 217 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 10 kg/24 h |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Mânere | ascunse |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | SN , T |
| Înălţime | 203 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 67.6 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 87 kg |
| Garanție | 36 luni |
| Greutatea brută | 95 kg |
| Producător | LG |
| Cod EAN | 8806091717344 |




























