Caracteristici generale
| Utilizare | bandaj multifuncțional |
| Vârstă | pentru adulți |
| Mărime | UNI |
| Circumferinta capului | 50-58 cm |
| Înălțime | 53 cm |
| Lăţime | 22.3 cm |
| Compozitia | 49% poliamidă ,
47% poliester ,
4% elastan |
| Culoare | albastru |
| Culoarea producătorului | R-Blue |
| În plus | UPF 50 ,
elemente reflectorizante |
Alte informații
| Producător | Buff |
| Cod EAN | 8428927346414 |
Specificațiile și imaginile produsului Headwear multifuncțional Buff Reflective DryFlx R-Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.