Caracteristici generale
| Tip de arhitectură | conversie dubla |
| Administrare | RS-232 ,
RS-485 |
| Numărul de prize | 4 |
| Prize conectate la rezerva de alimentare | 4 |
| Puterea maximă de ieșire | 120000 VA |
| Eficiență maximă | 99 % |
| Putere de ieșire | 108000 W |
| Gama de tensiune de intrare | 240-415 V |
| Forma semnalul de ieșire | sinusoidal |
| Frecvența de ieșire | 40 Hz,
70 Hz |
| Nivel de zgomot | 65 Db |
| Start rece | da |
| Protecție la scurt circuit | da |
| Dimensiuni | 755x1130x1620 mm |
| Greutate | 266 Kg |
| Specificații suplimentare | fără baterie |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 266 kg |
| Producător | PowerCom |
| Cod EAN | 2132349000019 |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare neîntreruptibilă Powercom VGD II-120K33 (without battery) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.