Caracteristici generale
| Alimentare | priză |
| Putere nominală | 130 W |
| Turația în gol | 35000 min-1 |
| Reglarea a rotației | da |
| Bucşă elastică | 2.3 mm,
3.2 mm |
| Lungime cablu de alimentare | 1 m |
| Greutate | 1.6 kg |
| Numar de duze incluse | 252 |
| Suitcase | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.66 kg |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6942210225801 |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor drept Total Tools TG5133261 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.