Caracteristici generale
| Alimentare | priză |
| Putere nominală | 175 W |
| Turația în gol | 35000 min-1 |
| Valoarea vibrațiilor ah | 14.1 m/sec² |
| Greutate | 0.6 kg |
| Numar de duze incluse | 35 |
| Suitcase | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dremel |
| Cod EAN | 8710364082575 |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor drept Dremel BF0134250JA sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.