Caracteristici generale
| Alimentare | priză |
| Putere nominală | 840 W |
| Turația în gol | 28000 min-1 |
| Reglarea a rotației | da |
| Bucşă elastică | 6 mm |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Greutate | 2 kg |
| În plus | 2 chei |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ronix |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor drept Ronix 3303 840W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.