Caracteristici generale
| Capacitatea | 30000 mA*h |
| Tehnologie | Li-pol |
| Conectori de intrare | USB Type-C ,
Micro USB ,
USB x2 |
| Tensiune de ieșire | 5 V |
| Curent maxim de ieșire | 2 A |
| Display | da |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 161x82x32 mm |
| Greutate | 680 g |
| Specificații suplimentare | suprafața oglinzii |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Borofone |
| Cod EAN | 6931474739971 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern Borofone BJ8 Extreme 30000mAh Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.