Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 60 Ah |
| Curent de pornire | 640 A |
| Tehnologie EFB
?
| nu |
| Polaritate borne | «0» |
| Construcție | european |
| Baza bacului | В13 |
| Lungime | 243 mm |
| Lățime | 174 mm |
| Înălțime | 190 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kraft |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Kraft Heavy-Duty 12V 60Ah EN 640A (0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.