Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Presiunea aerului de evacuare | 46 Pa |
| Max. flux de aer | 115 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Consumul de energie | 14 W |
| Diametru | 103.6 mm |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Înălţime | 119 mm |
| Lăţime | 138 mm |
| Adâncime | 139 mm |
| Nivel de zgomot | 32 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Grad de protecție | 24 IP |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.5 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de evacuare Era DICITI PRO 4 D100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.