Caracteristici generale
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | centrifug |
| Debit maxim | 1.5 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 45 m |
| Putere maximă de aspirare | 50 m |
| Putere | 750 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Greutate | 16 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Pedrollo |
| Cod EAN | 2100000156405 |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă centrifugală Pedrollo JDWm1Ax-N sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.