| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | cu autoamorsare |
| Debit maxim | 1.8 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 45 m |
| Putere maximă de aspirare | 100 m |
| Putere | 1100 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Greutate | 24.6 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 242x206x434 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Pedrollo |









