Caracteristici generale
| Ecran LCD | 2" |
| Comunicare | wi-fi |
| Tip memorie | microSD (până 64GB) |
| Conectori | USB Type-C |
| Dimensiuni | 59.2x41.2x29.4 mm |
| Greutate | 50 g |
| Echipamente | carcasa impermeabila ,
cadru de montare ,
suport pentru volan ,
suport pentru cască ,
șuruburi și șuruburi de montare ,
suport de montare ,
autocolante de protecție |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 2009997391199 |
Specificațiile și imaginile produsului Camera video sport Hoco DV100 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.