Caracteristici generale
| Tip | compact |
| Rezoluţie Senzor | 21 Mp |
| Tip Senzor | CMOS |
| Extras | 4 - 1/2000 sec |
| Stabilizator | da |
| Max. dimensiunea fotografiei | 5184x3888 |
| Max. rezoluție video | 3840x2160 |
| Diafragmă | f/3.3 - 6.4 |
| Sensibilitate (ISO) | 80-6400 |
| Distanta focala | 24 - 720 |
| Tragere în rafală | 10 cadre/sec |
| Tip Memorie | SD ,
SDHC ,
SDXC |
| Dimensiune Ecran | 3 ” |
| Ecran tactil | da |
| Ecran cu unghi variabil | da |
| Wi-Fi | da |
| Concentrarea | automată |
| Expunere | automată |
| Tip alimentare | baterie |
| Culoare | argintiu |
| Dimensiuni | 112х68х43 mm |
| Greutate | 322 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.5 kg |
| Producător | Panasonic |
| Cod EAN | 5025232978755 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat foto Panasonic DC-TZ99E-S Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.