Caracteristici generale
| Ecran LCD | 1,47" |
| Comunicare | wi-fi |
| Format inregistrare video | H.264 |
| Tip memorie | microSD (până 128GB) |
| Capacitatea bateriei | 350 mAh |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 63.6x27.6x26.5 mm |
| Greutate | 35 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007668804 |
Specificațiile și imaginile produsului Camera video sport Hoco DV105 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.