Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 5 W |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 3 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
FM ,
TF ,
TWS |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Baterie | 1200 mAh |
| Dimensiuni | 114x93x51 mm |
| Greutate | 0.283 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.36 kg |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474755971 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Hoco BS47 Uno Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.