| Numar arzatoare | 2 |
| Timer | da |
| Suprafaţă | vitroceramică |
| Control Butoane | frontal |
| Indicator caldura reziduala | da |
| Siguranta pentru copii | da |
| Oprire de siguranță | da |
| Putere electrica instalata | 2900 W |
| Numărul de niveluri de putere | 9 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 5.5x28.8x52 cm |
| Dimensiune spatiu incorporare (LxA) | 26.8x50 cm |
| Greutate | 5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Candy |
| Cod EAN | 8059019030654 |









