| Volum | 1.7 l |
| Putere | 2400 W |
| Indicator nivel apa | da |
| Indicator functionare | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Locaş pentru cablu | da |
| Lungime cablu | 0.8 m |
| Culoare | negru |
| Carcasă | plastic |
| Greutate | 1.1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4242005397815 |







































