Caracteristici generale
| Volum | 2.2 l |
| Materialul carcasei | inox |
| Materialul mânerulu | nylon |
| Fluier | da |
| Baza cu inducţie | da |
| Culoare | gri |
| Înălţime | 23 cm |
| Diametru | 20 cm |
| Dimensiuni | 23x20x22 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Ceainic BergHOFF Kettle Anthracite 2.2L (3950688) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.