Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | nu |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Capacitate | 5.5 l |
| Capac in set | da |
| Material de capac | sticlă |
| Material | inox |
| Grosime pereţi | 0.6 mm |
| Grosimea fundului | 5 mm |
| înălțime | 90 mm |
| Dimensiune | 28x8 cm |
| Material de mânerul | inox |
| Inducţie | da |
| Utilizarea în cuptor | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Culoarea | inox |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie BergHOFF Helix 28cm (1315171) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.