Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | nu |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | inox |
| Grosime pereţi | 2.2 mm |
| Grosimea fundului | 2.5 mm |
| înălțime | 53 mm |
| Dimensiune | 28x5.3 cm |
| Material de mânerul | inox |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 1110 gr |
| Culoarea | inox |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.12 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260403575055 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Resto 95248 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.