Caracteristici generale
| Volum | 1.7 l |
| Putere | 2200 W |
| Selector de temperatură | da |
| Menținerea temperaturii | da |
| Bază rotativă la 360° | da |
| Filtru anticalcar | da |
| Indicator nivel apa | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Lungime cablu | 0.7 m |
| Culoare | alb |
| Carcasă | plastic |
| Greutate | 1.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.98 kg |
| Producător | Delonghi |
| Cod EAN | 8004399032804 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierbator de apa Delonghi KBY 2011 W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.