Caracteristici generale
| Volum | 2 l |
| Putere | 1600 W |
| Bază rotativă la 360° | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Lungime cablu | 0.6 m |
| Culoare | negru |
| Carcasă | metal |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.85 kg |
| Producător | Ertone |
| Cod EAN | 6423808071661 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierbator de apa Ertone ERT-947NG sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.