| Volum | 1.9 l |
| Putere | 1500 W |
| Indicator nivel apa | da |
| Indicator functionare | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Culoare | bej |
| Carcasă | metal , plastic |
| Greutate | 1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.5 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3045387294762 |







































