Caracteristici generale
| Volum | 1.7 l |
| Putere | 1800 W |
| Selector de temperatură | da |
| Menținerea temperaturii | da |
| Bază rotativă la 360° | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Lungime cablu | 0.7 m |
| Culoare | alb |
| Carcasă | metal |
| Greutate | 1.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.6 kg |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6941812798041 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierbator de apa Xiaomi Smart Kettle 2 Pro sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.