Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | electric |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Volumul motorului | 390 cm³ |
| Model motor | CX390 |
| Putere | 13 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 15 l |
| Capacitate baie de ulei | 1.1 l |
| Система стабилизаций напряжения | invertor |
| Puterea activă | 5 kW |
| Putere maxima | 5.2 kW |
| Puterea de curent | 16 А |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 710x640x630 mm |
| Greutate | 85 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Kraft&Dele KD145 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.