| Tipul de combustibil | diesel |
| Tip pornire | electric |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Volumul motorului | 668 cm³ |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 12.5 l |
| Capacitate baie de ulei | 1.65 l |
| Puterea activă | 6.5 kW |
| Putere maxima | 7 kW |
| Puterea de curent | 32 А |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 760x500x650 mm |
| Greutate | 98 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903957018751 |









