| Tip | mobil |
| Putere consumată | 1100 W |
| Numărul de cilindri | 2 |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Capacitate de compresie | 160 l/min |
| Volum rezervor | 24 l |
| Alimentare | priza |
| Număr de cilindri | 2 |
| Viteza de pompare | 2450 1/min |
| Nivel zgomot | 59 dB |
| Dimensiuni | 580x250x580 |
| Greutate | 24 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Stanley |









