Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 230/400 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Model motor | GB680 |
| Putere | 20 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 45 l |
| Consum combustibil | 8 l/ora (p-u 100% |
| Consum combustibil | 11 l/ora (p-u 70%) |
| Nivel zgomot | 97 dB |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 11 kW |
| Putere maxima | 11 kW |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 730x770x915 mm |
| Greutate | 170 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Senci |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Senci SC13000TEQ-EVO sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.