Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 208 cm³ |
| Model motor | SC170F |
| Putere | 7 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 15 l |
| Autonomie | 9.5 h |
| Consum combustibil | 1.6 l/ora (p-u 100% |
| Consum combustibil | 1.2 l/ora (p-u 70%) |
| Nivel zgomot | 95 dB |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 2.8 kW |
| Puterea de curent | 13 А |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 625x480x500 mm |
| Greutate | 48 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Senci |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Senci SC3500 Top sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.