Caracteristici generale
| Tip grătar | deschis |
| Localizare | pe masa |
| Controlul | mecanic |
| Putere | 2000 W |
| Termostat reglabil | da |
| Carcasă | inox ,
plastic |
| Culoare | negru |
| Lungimea cablului | 0.9 m |
| Acoperire non-stick | da |
| Tava pentru picaturi | da |
| Greutate | 3.5 kg |
| În plus | diametru plita: 360 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Homa |
| Cod EAN | 3800139278946 |
Specificațiile și imaginile produsului Gratar electric Homa HG-3638R sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.