Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 2 kg/min |
| Putere maximă | 1800 W |
| Funcţie revers | da |
| Protectie la suprasolicitare | da |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Tavă | inox |
| Carcasă | plastic |
| Culoare | bej |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5 kg |
| Producător | Ardesto |
| Cod EAN | 767637177856 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Ardesto MGK-1800BG sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.