Caracteristici generale
| Putere | 1200 W |
| Capacitate | 2 felii |
| Tip control | mecanic |
| Control variabil al crustei | 6 moduri |
| Funcţie de anulare | da |
| Material carcasă | inox |
| Tavă de firimituri detaşabilă | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 33x10.7x15 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.98 kg |
| Producător | TermoMax |
| Cod EAN | 3800139209773 |
Specificațiile și imaginile produsului Prajitor de pâine TermoMax TX401S sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.