| Tip | cu un ax melcat |
| Putere | 600 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Diam. tub alimentare | 6.5 mm |
| Material carcasă | plastic |
| Material sita centrifuga | inox |
| Picior cu ventuză | da |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 320x240x190 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139298531 |









