Caracteristici generale
| Putere | 1600 W |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Rezervor de apa | 230 ml |
| Lungime cablu | 1.7 m |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 255x112x125 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139200138 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Muhler SI-1910N sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.