Caracteristici generale
| Tip grătar | deschis |
| Localizare | pe masa |
| Controlul | mecanic |
| Putere | 2200 W |
| Termostat reglabil | da |
| Lățimea de lucru | 250 mm |
| Lungimea de lucru | 510 mm |
| Carcasă | aluminiu ,
plastic |
| Culoare | negru |
| Acoperire non-stick | da |
| Tava pentru picaturi | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139250836 |
Specificațiile și imaginile produsului Gratar electric Muhler MG-5126 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.