Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 350 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | verde |
| Dimensiuni | 276.5x113.5x142.5 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139200091 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Muhler SI-2520C sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.