Caracteristici generale
| Tip grătar | barbecue |
| Localizare | transportabil |
| Controlul | digital |
| Putere | 2400 W |
| Display | da |
| Termostat reglabil | da |
| Numărul de programe | 7 |
| Tipuri de programe | grătar ,
afumare ,
friteuză cu aer ,
prăjire ,
coacere ,
reîncălzire ,
deshidratare |
| Lățimea de lucru | 280 mm |
| Lungimea de lucru | 370 mm |
| Carcasă | plastic ,
inox |
| Culoare | sur |
| Lungimea cablului | 1.6 m |
| Dimensiuni | 460x340x460 mm |
| Greutate | 12 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 18 kg |
| Producător | Ninja |
| Cod EAN | 622356268240 |
Specificațiile și imaginile produsului Gratar electric Ninja OG701EU sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.