| Tip grătar | deschis , închis |
| Localizare | transportabil |
| Element de încălzire | TEN |
| Controlul | digital |
| Putere | 2100 W |
| Termostat reglabil | da |
| Suprafață detașabil | da |
| Lățimea de lucru | 200 mm |
| Lungimea de lucru | 300 mm |
| Carcasă | plastic , metal |
| Culoare | inox |
| Lungimea cablului | 0.8 m |
| Acoperire non-stick | da |
| Tava pentru picaturi | da |
| Dimensiuni | 345x367x189 mm |
| Greutate | 6.1 kg |
| În plus | 9 programe automate cu indicatoare LED: Burger, Pasăre, Carne, Sandvișuri, Pește, Porc, Cârnați, Fructe de mare, Piper |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |


















