| Tip | șemineu electric |
| Putere | 1100 W |
| Regulator de putere | da |
| Simulare de ardere | da |
| Termostat | nu |
| Timer | da |
| Telecomanda | da |
| Instalare | de sine stătător |
| Max. zona de incalzire | 15 m² |
| Culoare șemineu | negru |
| Demensiuni (LxAxÎ) | 486x153x429 mm |
| Greutate | 7 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Art Flame |
| Cod EAN | 5941000003965, 6902187121650 |









