| Tip | șemineu electric |
| Putere | 1800 W |
| Regulator de putere | da |
| Puterea a treptei | 1600 W, 1800 W |
| Simulare de ardere | da |
| Numărul de culori de lumină de fundal | 1 |
| Termostat | da |
| Telecomanda | da |
| Instalare | de sine stătător |
| Max. zona de incalzire | 20 m² |
| Culoare șemineu | negru |
| Demensiuni (LxAxÎ) | 350x220x400 mm |
| Greutate | 5 kg |
| Producător | Hausberg |









