| Tip | șemineu electric |
| Putere | 2000 W |
| Simulare de ardere | da |
| Controlul intensității flăcării | da |
| Termostat | da |
| Display | da |
| Timer | da |
| Telecomanda | da |
| Instalare | încorporabil |
| Max. zona de incalzire | 20 m² |
| Culoare șemineu | negru |
| Demensiuni (LxAxÎ) | 482x130x592 mm |
| Greutate | 8.9 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Art Flame |
| Cod EAN | 2009020033171 |









