| Tip | șemineu cu portal |
| Putere | 2000 W |
| Regulator de putere | da |
| Simulare de ardere | da |
| Termostat | da |
| Display | da |
| Timer | da |
| Telecomanda | da |
| Instalare | de sine stătător |
| Max. zona de incalzire | 20 m² |
| Culoare șemineu | negru , auriu |
| Culoare portal | alb |
| Material portal | PAL |
| Demensiuni (LxAxÎ) | 850x300x950 mm |
| Greutate | 31 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Art Flame |
| Cod EAN | 2999001264338 |









