| Tip | espresso |
| Putere | 850 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1.5 litri |
| Presiune | 15 bar |
| Cappuccinator | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | inox |
| Greutate | 4.2 kg |
| Dimensiuni | 26x31.5x35 cm |
| Altele | 2 filtre: pentru cafea macinata, tampon de cafea , Portafiltru detașabil din oțel inoxidabil |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898547627 |
























