| Tip | espresso |
| Putere | 1550 W |
| Capacitate rezervor de apă | 2.5 litri |
| Presiune | 20 bar |
| Panarello ? | da |
| Espresso | 2 |
| Pregătirea a două căni | da |
| Reglarea măcinării cafelei | da |
| Reglarea puterii | da |
| Tavă de picurare detașabilă | da |
| Oprire automata | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Greutate | 8 kg |
| Dimensiuni | 41x31x35 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hisense |
























