Caracteristici generale
| Turația in gol | 2500 min‾¹ |
| Lungimea cursei | 19 mm |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 55 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 8 mm |
| Înclinarea pantei | 45 ° |
| Alimentare | acumulator |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Greutatea | 2.6 kg |
| Specificații suplimentare | fără baterie și încarcator |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Stanley SFMCS600B-XJ sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.