Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 750 W |
| Turația in gol | 2800 min‾¹ |
| Lungimea cursei | 28 mm |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 150 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Înclinarea pantei | 45 ° |
| Înlocuirea fișierului fără cheie | da |
| Conexiune aspirator | da |
| Alimentare | priză |
| Lungimea cablu alimentare | 3 m |
| Greutatea | 3 kg |
| Specificații suplimentare | lama de ferastrau în set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083094682 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Yato YT-82267 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.