Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 1450 W |
| Turația in gol | 3000 min‾¹ |
| Acţiune de pendul | 3-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 80 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Înclinarea pantei | 45 ° |
| Înlocuirea fișierului fără cheie | da |
| Conexiune aspirator | da |
| Lumina | da |
| Marcator laser | da |
| Reglare viteza cursa | da |
| Alimentare | priză |
| Lungimea cablu alimentare | 2.6 m |
| Greutatea | 3.1 kg |
| Specificații suplimentare | 4 fișiere incluse |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Powermat |
| Cod EAN | 5902565279677 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Powermat PM-JS-1450T sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.